Şirketimiz, 1985 yılında “YALURLAR AİLESİ” tarafından kurulmuştur. Yaptığı işin bilincinde uzman bir ekip ile çevreye doğaya çocuklarımızın geleceğine sahip çıkma ilkesi ile çalışmakta olan firmamız, geri dönüştürme ve geri kazanım ile ülke ekonomisine yüksek oranda katkı sağlamaktadır.

Şirketimizin 2 tesisi bulunmaktadır.

Birinci tesisimiz Karabağlar’da kurulu olup alanı 2000 m2‘dir.

İkinci tesisimiz Gaziemir Sarnıç’ta bulunup 2500 m2 alan üzerine kuruludur.

Şirketimizde her biri alanında deneyimli 20 personelimiz, 1 adet yatay pres, 3 adet üstten basmalı pres, 14 adet konteyner ve 11 adet aracımız faaliyet göstermektedir.

Yalurlar Geri Dönüşüm olarak toplama ayırma tesisimiz ve lisansımız bulunmaktadır.

Tehlikesiz atık toplama ayırma lisansımız bulunmaktadır.

Tekstil atığı konusunda Gaziemir Belediyesi ile anlaşmamız olup ilçe sınırları içerisindeki tekstil atıklarını geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Turgutlu Belediyesi ve Buca Belediyesi düzenlediğimiz sözleşmeler çerçevesinde atıkların geri kazandırılması konusunda hizmet vermekteyiz.

Firmamız İzmir’in Gaziemir Sarnıç bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Atık yönetiminin iyi planlanması, atıkların düzenli şekilde ayrıştırılması süreçleri uzman ekibimiz tarafından kalite standartlarına uygun biçimde sağlanmaktadır. Ayrıca dönüştürülen atıklar ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, kaliteli iş anlayışıyla olağan doğrultuda büyümektedir.

130’un üzerinde tedarikçi ile çalışmaktayız. Yıllık 8000 Ton’dan fazla ambalaj atığının toplanıp ayrıştırılması ve ekonomiye kazandırılmasını sağlıyoruz.

2016 yılında Aliağa sınırları içerisindeki firmalara daha hızlı ve verimli hizmet vermek için Aliağa Bölgesi’nde 10.000 m2 alanda entegre atık yönetim firması kurmayı planlıyoruz. Aynı zamanda ikinci el palet üretim tesisimizi de kurmayı hedeflemekteyiz.

2016 yılında Turgutlu Belediyesi sınırları içerisinde Atık Getirme İstasyonu kurma çalışmalarımız devam etmektedir.